SIA "Astro" ir dibināta 1992. gadā. Esam trauku un galda servēšanas piederumu vairumtirdzniecības uzņēmums Mūsu piegādātāji ir Eiropas vadošās trauku un mājsaimniecības preču ražošanas kompānijas,kuras garantē kvalitāti,plašu sortimentu,labas cenas,iespēju papildināt iepirktās sērijas,kā arī mūsdienu prasībām atbilstošu dizainu.

Mūsu klienti ir ēdināšanas uzņēmumi,restorāni,bāri,viesnīcas,valsts iestādes,uzņēmumi, veikalu tīkli,visi,kam interesē labas kvalitātes prece.

Esam attīstījuši un pilnveidojuši trauku un galda servēšanas piederumu nomu.

Horeca klientiem piedāvājam profesionālus traukus ar palielinātu triecienizturību, piemērotus intensīvai lietošanai.

SIA „Astro” strādā kompetenti speciālisti ar lielu darba pieredzi, ar individuālu pieeju katram klientam, ar vēlmi palīdzēt īstenot Jūsu ieceres. 


Piekrītu

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu, preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni vēlaties redzēt savā datorā, — lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna. Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.