Depozīta glāzes
Daudzreiz lietojamās plastmasas glāzes

Izvēlies videi un budžetam draudzīgu risinājumu, vienlaicīgi samazinot savas rūpes!

Daudzreiz lietojamās plastmasas glāzes

Uzņēmums Astro jau piecus gadus Latvijā piedāvā daudzreiz lietojamās plastmasas glāzes. Tieša sadarbība ar ražotāju Zviedrijā, ļauj pārliecināties par ražošanas un gala produkta kvalitāti.

Elegants un drošs risinājums sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumiem

Līdz šim, lielākais pieprasījums pēc daudzreiz lietojamajām plastmasas glāzēm ir bijis vietās, kur nepieciešama lielāka izturība un drošums, kā stiklam, tai pat laikā nepieciešams reprezentabls izskats, ko vienreizlietojamās glāzes nodrošināt nevar. Piemēram, SPA un aktīvās atpūtas centros.

Depozīta glāzes - izdevīgs risinājums pakalpojumu sniedzējam

Šis risinājums iegūst aizvien lielāku popularitāti arī masu pasākumos, pateicoties savam ērtumam, drošumam un finansiālajam izdevīgumam. Depozīta glāzes aizsargā uzņēmēju pret netīši un tīši nodarītiem zaudējumiem. Atšķirībā no vienreiz lietojamās glāzes, to neizmet, bet atgriež. Tas nozīmē, ka samazinās rūpes par atkritumu apsaimniekošanu un ar to saistītās izmaksas.

Ja depozīta glāze tiek bojāta vai nozaudēta, tās izmaksas sedz - depozīts. Glāze pati par sevi ir izturīgāka kā stikla, kas samazina netīša bojājuma risku.

Klāt tam, depozīta glāžu risinājums, parāda uzņēmuma rūpes par vidi.

Īpašs materiāls SAN pārtikai

Astro piedāvātās daudzreiz lietojamās plastmasas glāzes ir ražotas Zviedrijā. Ražošanas process un gala produkts atbilst Eiropas Savienības prasībām, lietošanai priekš pārtikas. Tas tiek stingri kontrolēts, atšķirībā no ārpus Eiropas, piemēram, Ķīnā ražotiem ekvivalentiem.

Ražošanā tiek izmantota īpaša sastāva - SAN plastmasa, kas nesatur un neizdala "Bisphenol" (BPA), "Phthalate" un citas cilvēkam un videi kaitīgas vielas. Tā izstrādāta izmantošanai tieši ar pārtiku.

Glāžu ražošanā izmantotā SAN plastmasa nodrošina glāžu labu noturību pret ķīmisku iedarbību un temperatūrām diapazonā no -40C līdz +90C. Glāzes ir mazgājamas trauku mazgāšanas mašīnā 50C režīmā.

Šis materiāls ir pārstrādājams.

Pilns Depozīta glāžu apkalpošanas cikls

Uzņēmums nodrošina pilnu Depozīta glāžu apkalpošanas ciklu: Noma > Piegāde > Savākšana > Mazgāšana > Bojāto glāžu aizvietošana.

Astro piedāvā glāzes iegādāties un nomāt, gan vairumā, gan mazumā. Piedāvāto produktu klāstu var apskatīt un pasūtīt, gan nomas katalogā internetā, gan klātienē uzņēmuma veikalā Rīgā, Katrīnas ielā 16A.


Piekrītu

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu, preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni vēlaties redzēt savā datorā, — lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna. Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.